31 03 2013

Ege Çubukçu - Yolumuz Aynı 2013 Single Albüm indir

Ege Çubukçu - Yolumuz Aynı 2013 Single Albüm indir |  görsel 1

Ege Çubukçu - Yolumuz Aynı (2013) Single Albüm Tanıtım Amaçlıdır Link indirme Yoktur.

Albüm İçeriği

01. Yolumuz Aynı
Söz: Ege Çubukçu
Müzik: Hüseyin Karadayı

Albüm ile ilgili diğer bilgiler
Müzik hayatına amatör olarak lisede başlayan, tiyatrolara müzikler hazırlayan ve radyoculuk yıllarında prodüksiyonunda sayesinde elde ettiği sample’larla kendi müziğini hazırlayıp İzmir Coast adında köklü bir grupla çalışan Ege Çubukçu; RoadShow Turneleriyle verdiği 350 konserin ardından, adından söz ettiren, kariyerinin başlangıç noktası Bir Gün adlı albümü ile 2005 yılında profesyonelliğe adım attı. Müzik dünyasına damga vuran Yaz Geldi, Ayşe Hatun Önal ile düet yaptığı Hey DJ gibi besteleri ile çıkışını sürdürdü ve Bir Gün parçası ile listeleri alt üst etti.
Ege Çubukçu sadece hitiyle değil, İstanbul'un eğlence hayatını, konserlerini, kültürel faaliyetlerini ve şehrin estetiğini konu alan videosu geçtiğimiz yaz çok konuşuldu.

Ege Çubukçu’nun, yepyeni single çalışması "Yolumuz Aynı", Dokuzsekiz Müzik etiketi ile 2 Nisan’da çıkıyor! Müziğini Hüseyin Karadayı’nın hazırladığı şarkının sözleri ise Ege Çubukçu’ya ait. 

Geçtiğimiz günlerde İzmir/Alaçatı’da çekilen ‘’Yolumuz Aynı’’ videosunun çekimleri, yönetmen Harun Işık ve Rio Film (Deplase Keyifler) ortak yapımı olarak gerçekleşti. Kapak tasarımı Kutan Ural tarafından hazırlanan albümün fotoğraflarını Murat Özdemir çekti.

240
0
0
Yorum Yaz
google.com, pub-7199659186139288, DIRECT, f08c47fec0942fa0